Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » , , » Not Defteri Beyza - Gözde Mutluer Kimdir?

Not Defteri Beyza - Gözde Mutluer Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Fox TV'nin gençlik dizisi Not Defteri'nin güzel oyuncularından biri olan Beyaz karakterini genç oyuncu Gözde Mutluer canlandırıyor.

Not Defteri son bölümleri ile her çarşamba Fox TV'de...

Not Defteri Beyza Kimdir?

Beyaz okulun başarılı öğrencilerinden biridir. Bir yıl önce babasını kaybeden Beyza abisi Bekir'le birlikte aynı okulda okumaktadır. Babalarının ölümünün ardından Bekir'in çabalarıyla geçinmeye çalışan aile sıkıntılı günler geçirmektedir. Beyaz, abisi Bekir'in okulda sürekli kavga ettiği gruptan bir çocuğa aşıktır. Metin'in dahil olduğu grup abisine saldırıp ayağını kırınca araları açılır.

 Gözde Mutluer Kimdir?

1991 yılında İzmit'te dünyaya gelen Gözde Mutluer Fox TV'nin sevilen dizisi Not Defteri'nde Beyza karakterini canlandırmaktadır. Daha önce Bebek İşi, Tövbeler Tövbesi, Bizim Yenge ve Lale Devri gibi başarılı dizilerden rol alan genç oyucu ayrıca Dağ ve Benimle Oynar Mısın? filmelerinde de rol almıştı. Ayrıca  Oğuzhan Koç'un "Ayy (Ben Hala Rüyada)" kilibinden de rol almıştır.

Not Defteri Beyza - Gözde Mutluer Resimleri - Fotoğrafları 

Not Defteri Beyza - Gözde Mutluer Kimdir?, Gerçek Adı Ne?, Kaç Yaşında?, Gerçek Hali Nasıl?, Oynadığı Dizisler - Filmler, Klibinde Oynayan Kız,
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder