Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Kiraz Mevsimi Fox Tv'de Başlıyor!

Kiraz Mevsimi Fox Tv'de Başlıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

kiraz mevsimi izle
Fox Tv yine bir süper yapımla karşımıza çıkıyor. Kiraz Mevsimi adlı diziyle özellikle genç izleyici kitlesini hedef alan Fox tv reytinglerde yakaladığı başarıyı kiraz mevsimi dizisinde de sürdürmeyi hedefliyor. Kiraz Mevsimi Dizisi hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

Kiraz Mevsimi 1. bölümüyle FOX TV'de... Kiraz Mevsimi 1. bölüm izle. Kiraz Mevsimi 1. bölümde neler olacak ? Kiraz Mevsimi 1. bölüm konusu, özeti, fragmanı, dizi hakkında detaylar... Kiraz Mevsimi ilk bölüm fox tv canlı izle ! Kiraz Mevsimi ilk bölüm izle. Kiraz Mevsimi ilk bölüm fox tv canlı izle !

Farklılık gösteren ve inkişaf eden yayın politikası ile verimlilik grafiğindeki vaziyetini yüksek bölümlere bulunduran “Ailenizin Ekranı” FOX, Birbirlerinden farklı yaz projeleri ekrana sağlamaya sürüyor. Kiraz Mevsimi Oyuncuları ise şöyle;  Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Dağhan Külegeç’in başrollerini bölüştüğü “Kiraz Mevsimi” 4 Temmuz Cuma günü saat yirmi.otuz da FOX’ta koyuluyor.

Öykü’nün büyük hayali 1 gün modacı itibar Dinçer ‘le tanışmak ve çizimlerini göstermektir. popularite (moda) evi açılışını şans bile bile hayalini kazanmak için açılışa giden Öykü, Önem’le tanışamasa da çizimlerini asistanına iletmeyi başarır. Bu dahi Öykü için çok büyük 1 adımdır. yaşantısında coşkulu 1 bekleyiş başlamıştır. Öykü’nün ömründeki bir çoşku bu değildir. küçüklük yıllarından bu yana tutulmuş var olduğu Mete’ye de açılmayı planlamaktadır. Amma herhangi bir şey planladığı gibi gitmez ve Mete’yle olan ilişkisi çok büyük 1 çıkmaza girer..

Bu mesafede tesadüfler neticesi tanıştığı Ayaz’la İçlerinde daha birinci süreden itibaren serin rüzgarlar esmeye başlar Lakin kader onları her türlü fırsatta 1 araya sağlamaya kararlıdır..

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm İzlemek İçin Tıklayın!

Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum :