Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Kara Ekmek Canlı izle

Kara Ekmek Canlı izle

Sponsorlu Bağlantılar

Kara Ekmek izle

KARA EKMEK DİZİSİ


Büyük bir oyun "Kara Ekmek" ile bizleri bekliyor. Özlem Yılmaz dizimizin lokomotifi durumunda ve diziyi sürükleyecek baş isim olacak gibi gözüküyor. Tabi ki bu isim haricinde dizide üst düzey oyuncular var bunlardan Altan Erkekli en dikkat çekici isim.Dizide Asiye karakteri ile izleyeceğimiz Özlem Yılmaz'ın babasını canlandıracak olan Erkekli kızları için canını verecek namuslu bir adamdır ama Asiye için aynı şeyleri söylemek çok zor. Gözü hep yükseklerde olan bir kız.

USHAN ÇAKIR VE ENGİN HEPİLERİ KARA EKMEK'TE

Bu iki isim Ushan Çakır ve Engin Hepileri kadroya katıldıktan sonra dizinin kadrosu daha da güçlendi. İki deneyimli isimin kadroda olması dizi için her zaman artı olur. 


Uçurumdan düşen bir kızın ardından söylenen yalanlar ve kurulan bir tezgah üstüne yaşanmaya çalışılan bir hayatın hikayesi Kara Ekmek izle . Gizem sır ve günahlarla dolu bir yaşam öyküsünü izleyeceğiz. Hayatında bazı şeylerin değişmesi için fedakarlıklar ve kötülükler yapmaktan çekinmeyen bir kız olan Asiye ailesini dahi hiçe sayarak yeni bir hayata başlamak ister ve bu uğurda herkesi harcamaya kararlıdır. Heyecan fırtınası şeklinde geçecek olan Kara Ekmek 1.Bölüm bizleri entrikaların içine götürecek.Daha fazla detay ve bilgi "Kara Ekmek Son Bölüm İzle Hayran Sitesi" adresinde bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder