Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Racon Dizisi Konusu ve Oyuncuları, Racon İzle

Racon Dizisi Konusu ve Oyuncuları, Racon İzle

Sponsorlu BağlantılarBaşrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir'in bulunacağı ve ATV'de ekrana geleceği konuşulan yepyeni dizi Racon Dizisi yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını TMC Film ben Erol Avcı'nın üstlendiği, senaryosunu ise Kerem Deren ve Pınar Bulut'un kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini bundan önce Kuzeyindeki Güney ve Gizli Olan dizilerinin yönetmenliğini oturan oldukça başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin oldu.

Ezel, Uçurum ve 20 Dk benzeri çeşitli dizilere imzasını atmış durumda olan Kerem Deren'in Pınar Bulut'la birlikte kaleme alacağı Racon dizisinin yapımını TMC üstlenecek.

Dizinin adam başrol oyuncusu ise Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği ve Ben Onu Bir Sürü Sevdim enbaşta olmak üzere bir bir sürü dizide bulunan Mehmet Aslantuğ oldu. Racon Dizi Müziği Dinle

Dizinin evrensel hikayesi şöyle;

Aslantuğ dizide Kenan karakterini canlandıracak, babasının (halim) ölümünün sonrasında bizzat adaletini bizzat dağıtan Kestiği raconlarla populer Kenan'ın ailesi ve aşkla intihanı konu edilecek. Yağmur (Hiçbir Zamanntuğ'un kızı) babasının kabadayı meydana gelmesine karşın çıkıyor fakat bir anda kendisini yeraltı dünyasında hüküm verici biri olarak buluyor.

Yağmur karakteri amaçlı ise Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Hande Doğandemir'le görüşülüyor. Şayet oyun alırsa Aslantuğ ve Doğandemir baba-kızı oynayacak.

Racon Dizisi Son Bölüm İzlemek İçin Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder