Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Aşk Yalanı Sever dizisinde geri sayım devam ediyor.

Aşk Yalanı Sever dizisinde geri sayım devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Başrollerinde Buse Arslan, Seda Güven, Eren Hacısalioğulları, Arif Erkin, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Ahmet Kayakesen, Murat Okay, Yeşim Gül ve Makbule Meyzinoğlu’nun yer aldığı Aşk Yalanı Sever son bölümleri ile çok yakında Fox TV'de olacak.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Yalanı Sever dizisi daha başlamadan sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri oldu. Aşk Yalanı Sever dizisi oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Yakında FOX TV başlayacak ve yaza girişte önemli bir dizi olarak düşünülen dizide İsmail Ege Şaşmaz ve Seda Güven başrollerde yer alıyor. İlhan Şeşen, Eren Hacısalihoğulları, Ünal Silver ve Ahmet Kayakesen'in de dizide rol aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Dizide ölüm döşeğin olan Hüseyin Koçoğlu’nun son arzusu, yıllar önce sahip çıkmadığı kızının çocuğu Ece’nin bulunmasıdır.

Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymayan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz.
Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir... Aşk Yalanı Sever Ece dizisinin en dikkat çeken oyuncusu olacak.

Daha önce Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi gibi başarılı dizilere imza atan Mia Yapım şirketinin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever çok yakında FOX ekranlarında yayınlanacak.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder