Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Hanım Köylü izleyiciler ile Star Tv'de buluşacak!

Hanım Köylü izleyiciler ile Star Tv'de buluşacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Star Tv yeni bir komedi dizisi haberini daha izleyicilerine duyurdu. Yusuf Çim'in başrol oyuncusu olacağı Hanım Köylü dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Hanım Köylü izle dizisinde kim hangi karakteri canlandıracak bu yazımızda.
Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları-Hangi Populer Bir Takım Canlandırıyor? derledik. Star Tv ekranlarında yepyeni bir dizinin ek olarak hazırlıkları yapılıyor.Benzer bir bir sürü proje yapan ve izleyicilerin beğenisini galip gelen Gold Film,yepyeniden güzel bir diziye ek olarak imzasını atmak amaçlı çalışmalarına devam etmektedir. Güzel Köylü dizisinin yapımcısından yepyeni bir dizi haberi geldi. İşte detaylar...

Gold Film'in yapımcılığını yaptığı nihai dizisi Güzel Köylü'nün başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu benzeri adlar oynuyordu ve dizi güzel bir izlenme oranı ele geçirmiş 52 kısım devam etmişti. Nihai Olarak ise yeniden Gold Film Hanım Köylü dizisiyle 2016 mart ayı içinde star tv ekranlarında olmayı planlıyor.
Özellikle Baba Ocağı,Dürüye'nin Güğümleri ve nihai olarak da Güzel Köylü benzeri sevilen dizileri izleyiciler ile buluşturan Gold Film,bir sürü yakında yukarıdaki saydığımız dizilerin formatına aynı Hanım Köylü adlı yepyeni diziyi ekrana getirecek. Yusuf Çim hanım köylü başrol oyuncusu olacak.
Dizinin senaryosunu kimin yazacağı şimdiden belirlendi.Baykut Badem ve Filiz Ekinci dizinin senaryosunu kaleme alırken,populer yönetmen Mustafa Şevki Doğan ise yönetmenliğini koltuk alacak.

Hanım Köylü Fan Sitesi: http://hanimkoylusonbolum.blogspot.com
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder