Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Survivor 2016 heyecanı TV8 izleyicilerini ekrana kilitliyor

Survivor 2016 heyecanı TV8 izleyicilerini ekrana kilitliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Türk tv kanallarının en uzun soluklu ve en çekişmeli yarışması Survivor yeni sezonda yine Tv8 izleyicileri ile buluşuyor. Reyting rekorları kıran yarışma Acun Ilıcalı sunumuyla sizlerle.
Survivor 2016 geçen yıl meydana geldiği benzeri rengarenk anları rekabet dolu soluk kesen yarışmaları ve Yorucu ada koşullarıyla bu yılda tam gaz ilerlemeye devam etmektedir. Bu hafta neler yaşandı? Kim dokunulmazlığı aldı? Kim elendi ? Hangi tartışmalar yaşandı? Tümü ve daha fazlasına haberin detayında ulaşabilirsiniz.

Survivor 2016 serüveni TV8 ekranlarında devam etmektedir.
"Survivor 2016"'da 11 Mart Cuma akşamı; Tanınmış Kişiler ve Gönüllülerin kıran kırana oynayacağı hediye oyununda ve dokunulmazlık oyununda merak dolu anlar yaşanacak.
Adadaki hayat maçı devam ederken oyunu Tanınmış Kişiler mi Gönüllüler mi kazanacak?
Renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve Yorucu ada şartlarıyla "Survivor 2016" 11 Mart Cumartesi 20.00'de TV8'de. Canlı Tv kanalları arasında öne çıkan TV8 survivor ile haftada 4 gün evinize konuk oluyor.

Dominik te çekilen Survivor 2016'da  Şubat akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu, engellerle dolu parkuru geçmek ve parkurun bitiminde bulunan düzenekte minik topu tahta üstünde sürükleyerek minik kaleye sokmaktı. Tanınmış Kişiler ve gönüllüler kulübü birbiri ile eşleşerek yarıştılar ve meydana benzersiz tek karşılaşma çıkardılar. Kıyasıya rekabet ettikleri oyunda galip gelen takım tanınmış kişiler kulübü oluyor.

TV8 CANLI İZLE : http://www.canlitv-tr.com/2015/04/tv8.html
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder