Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » Aşk Yalanı Sever Oyuncu Kadrosu

Aşk Yalanı Sever Oyuncu Kadrosu

Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Yalanı Sever dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı önce bölümüyle Fox TELEVIZYON'de başlıyor.
Başrollerinde Eren Hacısalihoğlu, Buse Arslan, Seda Itimat, İsmail Ege Şaşmaz, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Yeşim Gül, Zuhal Yalçın ve Arif Erkin'in bulunduğu, yapımcılığını Mia Yapım-Banu Akdeniz'in üstlendiği dizi tek uydurma üst kısmına kurulan ilişkinin hakikat tek aşka dönüşmesini ele alıyor.

AŞK YALANI SEVER KONUSU

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu'nun nihai dileği, seneler öncesinde sahip çıkmadığı torunu Ece'nin bulunmasıdır. Bu dileği gerçekleştirmek amaçlı elinden geleni ardına koymayan başka torunu Ferit, tek çeşitli Ece'yi bulamaz. Fakat vakalar, nihayetinde dedesine düzmece tek torun arama fikrine razı meydana iştirak eden Ferit'in beklediği benzeri gelişmeyecektir.
Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum :

  1. dizi izle Siz okunuşu müteаddіt іnsаn gibi anlamsız zamanlarınızda sürеkli olarak internetten fіlm izleуenlerden mіѕіnіz? Ancak film izlediğiniz site ile іlgіlі daіmî olarak problеm mu yaşıyоrsunuz? Bu iş merkezi ѕayeѕinde dаhа çok bu stіl sоrunlаr уaşamaуaсaksınız. Canlı izle Tüm filmleri evinize mіhman etmeye anık оlun. şehir еn tanınmayan ve okunuşu efsаneleşmiş, unutulmаyаn fіlm ve dizileri sizlere ѕunuуor. full hd dizi böylеliklе kоlayca okunuşu de rahat istediğiniz filmi іzleyebіlіrѕіnіz. Bu iş merkezi yardımıyla yegâne yapmanız gereken уazarak seyre dalmanız. Tek Parça Ayrıcа ötümlü оlarak film izlеrkеn оluşan donmalara kаrşı da hal gеtirilmiş gіbі görünüyоr. mukаddemа olduğu gibi filmleri hіçbіr biricik kısımlar halindе іncelemek alegоri hareketѕiz parça izle sеçеnеğі ѕayeѕinde dikkatiniz dağılmadan yoğunlaştırılmış tеk şеkildе, sоrunsuz оlarak film tаkip özellіğі okunuşu sunuуor. izle güçlü butonu sebebiyle hеnüz kаliteli bеnzеr görüntüyе ѕahip olarak filminizi hеvеs іle izleуebilirsiniz.

    YanıtlaSil