Advertisements

Fox Tv Canlı izle

Reklam

Reklam

What's Trending in Videoism

Labels

Find Us On Facebook

Recent Comments

Random Posts

Flickr

Facebook Takip

Google+ Followers

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Recent comments

Home » » No 309 Dizisi Fox Tv ekranlarında başlıyor. Kahkahaya Hazır Olun!

No 309 Dizisi Fox Tv ekranlarında başlıyor. Kahkahaya Hazır Olun!

Sponsorlu Bağlantılar

Fox Tv'nin yeni romantik komedi dizisi olacak No 309 Haziran da başlıyor. Dizinin fragmanı yayınlandı. İlk bölümle birlikte izleyici ekrana kilitlenecek. Genç ve usta oyuncuları aynı kadroda bir araya getiren No 309 dizisi oyuncu kadrosu arasında kimler yok ki!
Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve bir bir sürü oldukça başarılı projeye imzasını atmış profesyonel oyuncu Sumru Yavrucuk'un bulunduğu dizinin akıllarda bıraktığı melodisi ve neşeli sahneleriyle dolu tanıtım videosu Geçen günlerde yayınlandı.

Yaz aylarına yakışır içten, neşeli ve bol kahkaha vaat eden dizi tesadüfler zinciri ile örülen, hiçbir şeyin olanaksız meydana gelmediği bir aşk hikayesini seyirci ile buluşturuyor.

Dedesinden olan kalıtı alabilmek amaçlı bir an önce izdivaç etmesi ve genç sahibi olması gerekli olan Onur, annesinin zoru ile bir randevuya gider. Benzer gece yabancı biriyle buluşmak amaçlı o mekana gelmiş meydana gelen Lale, hata sonucu Onur'un masasına oturur. Kuzen Erol, Onur'un bu randevusunu sabote etmek amaçlı içkilerine ilaç katınca, belki hiç bir süre bir araya gelmeyecek meydana gelen Lale ile Onur bizzat kendilerini kaybedip çılgın bir gece geçirirler. Sonrası erken benzer yatakta 309 no'lu odada uyanan Onur ve Lale, arasında bir birşey geçmediğini düşünüp birbirlerini tekrar görmemek üzere otelden ayrılırlar. Üç ay daha sonra Onur annesinin aradığı kızla nişanlanırken, Lale ise hiç tanımadığı bir adamdan gebe meydana geldiğini öğrenir. No 309 son bölüm de yaşanacakları ilk siz öğrenmek istiyorsanız dizinin fan sitesini takip edebilirsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder